telefon

Evden Eve Nakliyat

Ankara nakliye firmamız taşımacılık konusunda deneyimli bir kadro ile profesyonel ev taşıma hizmetleri vermektedir. Ankara içi ve tüm illere evden eve nakliyat talepleriniz için uygun fiyatlar ve kaliteli işçilik ile size de hizmet vermekten memnuniyet duyacağız. Ev eşyası taşıma konusunda gerekli tecrübeye sahip, yıllar içinde konu ile ilgili eğitimi alarak ve çalışarak tecrübe kazanmış personelimiz, sizlere olması gereken standartlarda bir taşınma hizmeti sunacaktır.

Ambalajlı Marangozlu Sigortalı Profesyonel Evden Eve Nakliyat

Çağımızın gerektirdiği iş anlayışı koşullarına sahip bulunan ve sektör ile ilgili teknolojileri takip ederek uygulayan nakliyat firmamız, kusursuz, sorunsuz bir taşınma işlemi sunmakta başarılarını kanıtlamıştır.

nakliyeNakliye işlemi deneyimi uzun yıllara dayanan uzman kadromuz ve kendi araçlarımız ile yapılmaktadır. Evden eve taşımacılık konusunda titiz işçilik anlayışına sahip kadromuz, her türlü ev ve büro eşyanızı olması gerektiği gibi en iyi şekilde yeni adresinize taşıyacaktır.

Ankara’dan yurdumuzun tüm bölgelerine yıllardır yüzlerce ev eşyası taşıma hizmeti vermiş olan firmamız, sizlerin de hizmetinde bulunmaktan memnuniyet duyacaktır.

Eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce güvenliğini sağlamak için en iyi şekilde ambalajlamasını yapmaktayız. Evden eve nakliyat hizmetlerinde işin kalitesini gösteren unsurlardan biri de paketleme işleminin yapılma şeklidir.

Ambalajlama işlemi eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlayacak unsurlardan en önemlisi olduğu için, nakliye firmamız tüm eşyaları cinsine ve boyutuna en uygun, en kaliteli malzemeler ile paketlemektedir.

Evden eve nakliyat ve iş yeri taşıma hizmetlerimiz için firmamıza ait kapalı çelik kasalı kamyonlarımızı kullanıyoruz.

Kamyonlarımızın kasa içleri ev eşyasının en güvenli biçimde taşınmasını sağlayacak düzenlemelere sahiptir.

Eşyalarınızın emniyetli ve sarsıntısız taşınmasını sağlayacak tüm güvenlik tedbirleri araçlarımızda alınmış durumdadır.